Землевпорядник – фахівець, який володіє знаннями про земельне право, земельний кадастр, землевпорядкування та управління земельними ресурсами.

Технік–землевпорядник може працювати в сільських, селищних Радах, районних, обласних відділах земельних ресурсів; держадміністраціях та їхніх підрозділах; податковій службі; може працювати в сфері земельного кадастру, контролю за використанням і охороною земель; бюро технічної інвентаризації; відділах архітектури та містобудування; агентствах з оцінки нерухомості; відділах фонду держмайна, обласних та районних відділах юстиції.

Випускник може:

Визначати:

• форми та розміри земельних ділянок;
  • грошову нормативну та економічну оцінку земель

Організовувати:

• проведення польових і камеральних геодезичних робіт при веденні кадастру землі та нерухомості, визначити геометричні параметри конструкцій та споруд;
  • провести якісний облік земель по типах грунтів, їх механічному складу, по забезпеченості поживними речовинами, еродованості, меліоративному стану тощо;
  • продаж земельних ділянок та іншої нерухомості

Управляти:

• раціональним використанням земельних ресурсів;

Розробляти:

• проектні рішення із землеустрою;
  • топографічні та кадастрові карти і плани;
  • геоінформаційні системи різноманітних призначень

Контролювати:

• інвентаризацію земель;
  • роботи із землеустрою, топографо-геодезичних, ґрунтових, агрохімічних і геоботанічних вишукувань та обстежень

Оцінювати:

• економічну ефективність проектів землеустрою

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання у вищих навчальних закладах:

1. Луганський національний аграрний університет.
  2. Херсонський державний аграрний університет.
  3. Харківський державний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва.
  4. Одеський державний аграрний університет.
  5. Київський національний аграрний університет.
  6. Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ).