Освітньо-професійний рівень: фаховий молодший бакалавр

Кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з будівництва та цивільної інженерії

Форма навчання: денна / заочна

Будівельник –  це покликання, нескінченна творчість і пошук. Будівельники були та будуть потрібні в усі часи, завжди, скрізь, усюди.

«Що нам варто будинок побудувати: намалюємо – будемо жити!», – відомий вислів, але далекий від дійсності, адже грамотний будівельник знає, що будинок насамперед повинен бути надійним.

Ви не знаєте з чого та як будують будинки? Саме цього вас навчатимуть у коледжі. Ви здивуєтесь, коли зрозумієте, що будівельні конструкції  – це знайомий конструктор Lego, з яким ви вірогідно грались у дитинстві! Ви дізнаєтесь, що цегла робиться з глини, в бетоні та склі є пісок і ще багато чого цікавого.

Протягом навчання вас чекають цікаві іспити у вигляді курсових проектів, під час виконання яких ви навчитеся робити розрахунки та проектувати надійні будинки будь-якого стилю та призначення. Ви опануєте використання спеціалізованих інструментів інженера-будівельника, навчитеся підбирати будівельні матеріали для проектів, читати проектні креслення та виконувати власні вручну та за допомогою сучасних комп’ютерних програм. В результаті навчання ви здобудете професію, що є затребуваною не лише в Україні, але й за її межами.

Що знатиме та вмітиме випускник технік-будівельник:

Технік-будівельник здатен розв’язувати спеціалізовані задачі та вирішувати практичні завдання у сфері будівництва та цивільної інженерії, що характеризуються комплексністю і системністю на основі застосування основних теорій та методів фундаментальних та прикладних наук.

Випускник технік-будівельник вміє розробляти і використовувати сучасні технології зі створення, експлуатації, реконструкції та ремонту об’єктів будівництва, інженерних систем та технологічних процесів; використовувати креслення на різних стадіях проектування, застосовувати програмні засоби комп’ютерної графіки, проектувати будівлі і споруди, в тому числі з використанням програмних систем комп’ютерного проектування. Виконувати техніко-економічні обґрунтування конструкцій будівель і споруд,  розробляти технічну документацію на проекти та їх елементи, складати та виконувати розрахунки  кошторисів на будівництво об’єкту.

Технік-будівельник здатен виконувати інженерне обстеження  конструкцій, складати робочі креслення та  розрахунки з підсилення та заміни конструктивних  елементів, перепланування, добудови та надбудови  будівель. Використовуючи діючі будівельні норми і стандарти, вміє виконувати основні геодезичні роботи, підбирати для виконання будівельно-монтажних робіт електрообладнання у будівництві, комплекти машин, механізмів і засобів малої механізації.

Основні дисципліни, які вивчає в нашому коледжі студент спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»:

• Інженерне креслення
  • Будівельні конструкції (курсові проекти з цивільних та виробничих будівель)
  • Будівельне матеріалознавство
  • Інженерна геодезія
  • Будівельна техніка
  • Метрологія і стандартизація
  • Будівельна механіка
  • Основи розрахунку будівельних конструкцій (курсовий проект з розрахунку конструкцій цивільних та виробничих будівель)
  • Економіка будівництва (курсова робота з визначення кошторису будівель)
  • Технологія і організація будівельного виробництва (курсові проекти з технології та організації будівельного виробництва)
  • Санітарно-технічне обладнання