Відкрите заняття на тему «Догляд за молодим і плодоносним садом»

23 листопада 2023 року викладач  Аленова В.І. провела цікаве та пізнавальне відкрите заняття з дисципліни «Плодоовочівництво» в групі А-41 на тему «Догляд за молодим і плодоносним садом». Заняття було спрямовано на розширення знань здобувачів освіти про утримання і обробіток ґрунту в саду, удобрення і зрошення садів, інструменти для обрізання саду, техніку, строки і види обрізання, інтенсивні сади.

Викладач не просто викладала матеріал, а й взаємодіяла із здобувачами освіти через опитування та дискусії. Такий підхід дозволяє краще засвоювати інформацію та підвищує активність здобувачів освіти на занятті.

Професіоналізм та великий практичний досвід викладача надали можливість здобувачам освіти насолоджуватися лекцією, яка була насичена цікавими деталями та важливими відомостями. Новий матеріал викладено, з використанням фото і відеоматеріалів. Значна частина з них  знята викладачем в особистому саду. Надзвичайно цікаво було дізнатися про практичний досвід випускників коледжу, які успішно працюють в галузі.

Викладач не лише передала здобувачам освіти теоретичні знання, але й поділилася особистими лайфхаками та досвідом у догляді за садом. Це зробило заняття надзвичайно корисним.

Валентина Патутіна, голова циклової комісії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Один коментар до “Відкрите заняття на тему «Догляд за молодим і плодоносним садом»”

  1. Валентина Іванівна,фахівець своєї справи! Її заняття дуже цікаві та захоплюючі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *