Година спілкування з охорони праці на тему “мінна безпека”

30 вересня відбулась онлайн зустріч із здобувачами освіти та викладачами коледжу. Діти є особливою групою ризику. Тому зараз надзвичайно важливо навчити правил мінної безпеки. Годину спілкування провела Левошко Софія Андріївна, інженер з охорони праці, на тему “мінна безпека”.

Україна потенційно забруднена мінами та іншими вибухонебезпечними предметами. Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі у таке непрості часи здобувачам освіти розповіли які є види мін, вміння помічати вибухонебезпечні предмети та знання алгоритму дій у разі мінної безпеки.

Пам’ятаємо!

Оминанайте снаряди, які не розірвались. Не беріть в руки знайдені вибухонебезпечні предмети.

Беркжить себе, навіть у найтемніщі часи світло всередині нас веде до миру та надії.