Урок-реквієм «Лиш пам’ять спомин береже» до Дня вшанування пам’яті загиблих у Бабиному Яру

Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.

Масовий розстріл євреїв у Бабиному Ярі 29–30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.

29 вересня студенти групи 1М921 ВСП ДАФК ЛНАУ вшанували пам’ять жертв масових розстрілів, які здійснювали нацисти у Бабиному Ярі під час окупації Києва в 1941–1943 роках.

Під час заходу студенти переглянули інтерактивну виставку «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», короткий тематичний ролик з циклу #ПодіїЕпохи, що розповідає про масові розстріли та їх жертв. Поринули у страшні часи окупації завдяки свідченням очевидців. Вшанували Праведників – людей, які ризикуючи власним життям, життям рідних людей чи цілі сім’ї.

У нашій пам’яті Бабин Яр – важка незагоєна рана і наш обов’язок плекати живу пам’ять про ті страшні події.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *