Результати Всеукраїнського конкурсу  «Педагогічний ОСКАР-2024»

Відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий  коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля»

Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР» проводять щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». Основна мета проведення конкурсу – вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців .

На фінальний тур конкурсу до 12-ти номінацій було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.

Від нашого коледжу було представлено дві творчі роботи. У конкурсі взяли участь Теплицька Ольга, Карась Галина, Рябко Олена.

За результатами конкурсу у номінації «СУЧАСНІ ДИДАКТИЧНІ ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ЗАКЛАДУ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ОНЛАЙН-РЕСУРСИ ТА ВІРТУАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ» конкурсною комісією визначено І місце робота «Фінансовий облік. Використання віртуальної інтерактивної бухгалтерії з метою формування професійних компетентностей здобувачів освіти. Навчальна практика» Теплицька Ольга, Карась Галина

Всі учасники отримали сертифікати учасників Всеукраїнського конкурсу.

Переглянути інформацію на сайті Науково-методичного центру ВФПО https://nmc-vfpo.com/pedagogichnyj-oskar/