Семінар «Дуальна аграрна освіта: досягнення та виклики в процесі євроінтеграції»

16 жовтня 2024 року Науково-методичний центр ВФПО у партнерстві із Сумським національним аграрним університетом провів семінар «Дуальна аграрна освіта: досягнення та виклики в процесі євроінтеграції» . Де були розглянуті питання щодо популяризації практичних кейсів реалізації дуальної форми здобуття освіти в аграрних університетах і коледжах спільно з підприємствами, партнерами та було представлено досвід організації освітнього процесу за дуальною формою здобуття освіти в Німеччині. Семінар відвідала в.о. директора ВСП « ДАФК СНУ ім. В. Даля» Олена Воронцова.