Вибори голови Ради студентського самоврядування коледжу

УВАГА!

Триває передвиборча гонка!

Знайомтеся з нашими кандидатами!

Дарина Суліма, група АБ-21, Даніїл Прозеба, група Б-33!

Велике прохання підтримати наших кандидатів. 25 вересня буде відео звертання до виборців!

30 вересня відбудуться вибори голови Ради студентського самоврядування!

Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу!

Дякую за можливість виступити перед вами сьогодні. Я, Суліма Дарина Олександрівна учениця 2 курсу, група АБ-21, висуваю свою кандидатуру на пост голови Ради студентського самоврядування коледжу , тому що вірю, що разом ми можемо зробити студентське життя яскравішим, більш насиченим і корисним для кожного з нас. Хочу поділитися з вами своєю передвиборчою програмою, яка спрямована на розвиток нашого коледжу та покращення умов навчання, спілкування та активного життя для студентів.

1. Адаптація студентів нового набору.
    Я вважаю, що кожен студент повинен відчувати підтримку з перших днів свого навчання. Ми створимо систему пояснень щодо навчального процесу, роботи Ради студентського самоврядування та рейтингової системи балів. Це дозволить новачкам швидше адаптуватися та почувати себе комфортно.
  2. Залучання студентів до активного життя коледжу.
    Я пропоную створити більше можливостей для кожного студента брати участь у житті нашого закладу. Чи то спортивні змагання, творчі заходи або громадська діяльність – кожен знайде щось для себе.
  3. Система опитування для покращення навчання.
    Студентам повинна бути надана можливість висловлювати свою думку щодо якості освіти. Ми запровадимо систему опитувань, щоб коледж міг враховувати наші потреби та бажання у покращенні навчального процесу.
  4. Змагання між студентами різних спеціальностей.
    Щоб стимулювати інтерес до навчання та додати більше драйву у студентське життя, я пропоную проводити змагання та батли між студентами різних спеціальностей на локаціях Слов’янськ – Іллінівка. Це не тільки підвищить рівень підготовки, але й згуртує студентську спільноту.
  5. Інтелектуальні конкурси та тренінги.
    Ми будемо пропонувати адміністрації, викладачам та працівникам коледжу разом проводити цікаві інтелектуальні конкурси, заходи та тренінги, які допоможуть студентам розвиватися не лише в академічному плані, а й в особистісному.
  6. Креативний підхід до життєвих ситуацій.
    Однією з важливих навичок у сучасному світі є креативність. Ми будемо вчитися знаходити нові підходи до різних життєвих ситуацій, як у навчанні, так і за його межами.
  7. Профорієнтаційна робота.
    Залучимо студентів нового набору до активної участі в профорієнтаційній роботі, щоб допомагати школярам знайти свій шлях і долучатися до нашого коледжу.
  8. Допомога Збройним Силам України.
    Ми плануємо відкрити поточний рахунок, на який на добровільній основі збиратимуться кошти для допомоги нашим захисникам. Це наш внесок у спільну перемогу та підтримку країни.

Я вірю, що з вашою підтримкою ми можемо зробити значні кроки вперед. Разом ми здатні створити нові можливості для кожного студента та зробити наш коледж прикладом для інших навчальних закладів.

Дякую за увагу! Сподіваюся на вашу підтримку!