Державна атестація студентів на відділенні «Аграрні та будівельні науки»

20, 21 та 24 червня 2024 року на відділенні «Аграрні та будівельні науки» проводилась державна атестація студентів зі спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 193 «Геодезія та землеустрій» Державною кваліфікаційною комісією. Комісія свою роботу проводила згідно «Положення про організацію навчального процесу у передвищих фахових закладах освіти» та наказів по коледжу. 

У склад Державної кваліфікаційної комісії входили: 

  • Сопов Дмитро Сергійович – голова Державної екзаменаційної комісії доктор філософії з наук про Землю, доцент, завідувач кафедри хімії, географії та наук про Землю Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; 
  • Воронцова Олена Миколаївна – в.о. директора ВП «ДАФК СНУ ім. В. Даля»; 
  • Євсюкова Алла Олександрівна – в.о. завідувача відділення «Аграрні та будівельні науки»; 
  • Рябко Олена Василівна – голова циклової комісії «Будівництво та землеустрій»; 
  • Іваненко Наталя Олександрівна – викладач другої категорії; 
  • Піта Маргарита Олегівна – викладач другої категорії; 
  • Лайтаренко Ярослав Юрійович – технічний секретар. 

Захист дипломних проектів відбувся в доброзичливих умовах. У процесі захисту здобувачі фахової передвищої освіти показали достатньо високий рівень теоретичних знань та практичних навичок. При відповіді на питання випускники підтвердили наявність знань, навичок і умінь, здатність приймати правильні рішення. 

У випускних дипломних проектах в достатній мірі використовувалися як аналітичні, так і чисельні методи дослідження. У дипломних проектах широко використовується комп’ютерна техніка.  

Усі рецензії на дипломні проекти написані по стандартній формі. Більшість рецензентів дали розгорнутий і глибокий аналіз виконаних робіт, відмітивши як достоїнства, так і недоліки. Об’єктивність рецензій сумнівів на викликає.  

Оцінки членів ДКК, як правило, виставлені за результатами захисту дипломного проекту близько до оцінок рецензентів. Відмінність пов’язана з якістю доповіді, демонстраційних матеріалів і відповідями дипломника на питання. 

Державна кваліфікаційна комісія по закінченню захисту дипломних проектів на закритому засіданні відкритим голосуванням звичайною більшістю голосів членів комісії, які брали участь у засіданні, винесла рішення про присвоєння кваліфікаційного рівня фаховий молодший бакалавр з будівництва та цивільної інженерії і геодезії та землеустрою та видання державного документа про освіту. Так рішенням Державної кваліфікаційної комісії 19 здобувачам фахової передвищої освіти присвоєна кваліфікація технік – будівельник і 10 – технік – землевпорядник, з них 10 отримують диплом з відзнакою. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *