Державна атестація здобувачів освіти зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство

30 січня  2024 р. проводилася державна атестація здобувачів освіти зі спеціальності 206 «Садово-паркове господарство», денної форми навчання.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова державної кваліфікаційної комісії, Халін Сергій Федосійович, завідувач кафедри агрономії та землеустрою Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, кандидат агрономічних наук. Він побажав студентам успішного захисту дипломних проектів, а комісії плідної роботи.

Захист дипломних проектів відбувся дистанційно, в доброзичливих умовах. У процесі захисту здобувачі освіти показали достатньо високий рівень теоретичних знань та практичних навичок. При відповіді на питання випускники підтвердили наявність знань, навичок і умінь, здатність приймати правильні рішення. У питаннях розв’язання виробничих ситуацій здобувачі освіти продемонстрували володіння організаційною, обліково-аналітичною, плановою, контрольною та технологічною функціями.

У випускних дипломних проектах в достатній мірі використовувалися як аналітичні, так і чисельні методи дослідження. Отримані дипломниками результати систематизувалися і по них формувалися висновки. У дипломних проектах широко використовується комп’ютерна техніка.

Державна кваліфікаційна комісія по закінченню захисту дипломних проектів на закритому засіданні відкритим голосуванням (дистанційно) звичайною більшістю голосів членів комісії, які брали участь у засіданні, винесла рішення про присвоєння кваліфікаційного рівня фаховий молодший бакалавр з садово-паркового господарства та видання державного документа про освіту. Так рішенням Державної кваліфікаційної комісії  9 здобувачам освіти присвоєна кваліфікація фахівця садово-паркового господарства; з них 1 здобувач освіти отримує диплом з відзнакою: Суліма Юлія Олексіївна.