ІV Міжнародна науково-практична конференція «Використання інформаційних технологій для оптимізації процесів виробництва сільськогосподарської продукції та управління підприємствами» (Агро-ІТ)

28-29 березня 2024 року відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Використання інформаційних технологій для оптимізації процесів виробництва сільськогосподарської продукції та управління підприємствами» (Агро-ІТ), яку підготував і провів Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Учасниками конференції стали науковці, освітяни, керівники та спеціалісти аграрних підприємств, фермери, ІТ спеціалісти, здобувачі вищої освіти, представники інших  підприємств та організацій, зацікавлені у  використанні інформаційних технологій в аграрному секторі економіки.

Викладачі ВСП «Донбаський аграрний  фаховий коледж СНУ ім. В. Даля» взяли участь у роботі тематичних секцій конференції за такими напрямами: новітні концепції, теоретичні та практичні проблеми у сфері аграрних наук, сталого тваринництва і добробуту тварин; інформаційні технології та апаратно-програмне забезпечення в агропромисловому комплексі; сучасні напрямки розвитку підприємств в аграрному секторі економіки.

Доповідачі презентували свої доповіді, що були присвячені сучасним інформаційним технологіям у сільськогосподарському виробництві, інформаційним технологіям у виробництві сільськогосподарської продукції та управлінні підприємствами, використанню IT технологій для оптимізації процесів виробництва сільськогосподарської продукції та управління підприємствами.

Під час конференції учасники мали можливість набути та вдосконалити  навички використання систем Агро-IT, ознайомитися з інноваційними методами аналізу та контролю стану вирощування сільськогосподарських культур та виробництва продукції тваринництва, розробкою засобів та інструментарію для вимог ветеринарного контролю на підприємствах (виробничих, м’ясопереробних та інших), а також збору та обробки інформації діяльності сільськогосподарських підприємств України. Дякуємо організаторам конференції за надану можливість обміну досвідом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *