28-29 березня 2024 року відбулась ІV Міжнародна науково-практична конференція «Використання інформаційних технологій для оптимізації процесів виробництва сільськогосподарської продукції та управління підприємствами» (Агро-ІТ), яку підготував і провів Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Учасниками конференції стали науковці, освітяни, керівники та спеціалісти аграрних підприємств, фермери, ІТ спеціалісти, здобувачі вищої освіти, представники інших підприємств та організацій, зацікавлені у використанні інформаційних технологій в аграрному секторі економіки.
Викладачі ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім. В. Даля» взяли участь у роботі тематичних секцій конференції за такими напрямами: новітні концепції, теоретичні та практичні проблеми у сфері аграрних наук, сталого тваринництва і добробуту тварин; інформаційні технології та апаратно-програмне забезпечення в агропромисловому комплексі; сучасні напрямки розвитку підприємств в аграрному секторі економіки.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/e15627_3a5107a2e3364b209ff3bd1679d88b83mv2.webp)
Доповідачі презентували свої доповіді, що були присвячені сучасним інформаційним технологіям у сільськогосподарському виробництві, інформаційним технологіям у виробництві сільськогосподарської продукції та управлінні підприємствами, використанню IT технологій для оптимізації процесів виробництва сільськогосподарської продукції та управління підприємствами.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/e15627_6083322768d948aeaf26174a8ff350cemv2.webp)
Під час конференції учасники мали можливість набути та вдосконалити навички використання систем Агро-IT, ознайомитися з інноваційними методами аналізу та контролю стану вирощування сільськогосподарських культур та виробництва продукції тваринництва, розробкою засобів та інструментарію для вимог ветеринарного контролю на підприємствах (виробничих, м’ясопереробних та інших), а також збору та обробки інформації діяльності сільськогосподарських підприємств України. Дякуємо організаторам конференції за надану можливість обміну досвідом!