Курс «Цифрова педагогіка та платформа іЗЗі»

Колего, рекомендуємо Вам пройти курс «Цифрова педагогіка та платформа іЗЗі» від Академії Ранок, який відповідає вимогам НУШ і розроблений відповідно до рамок цифрової компетентності педагогічних працівників та отримати сертифікат підвищення кваліфікації після успішного проходження.
Багато Ваших колег уже успішно завершили курс і ми можемо поділитися відгуками:
«Щиро дякую за дуже корисну платформу для сучасного навчання. Використовую її уже два роки на уроках, як додатковий функціонал. Цікаві та яскраві вправи дозволяють урізноманітнити інструменти для засвоєння знань на різних етапах роботи. Відео, інтерактивні вправи цікаві та різноманітні, зацікавлюють учнів і допомагають краще зрозуміти новий матеріал. Дякую за курси, на яких поповнила свої знання про іЗЗі. Дякую всім спікерам за зрозумілі лекції»;
«Нещодавно почала працювати із цією платформою. Дуже просто, цікаво та корисно, як для дітей, так і для вчителя. А даний курс ще більше розширив мої знання»;
«Платформа іЗЗі мене зацікавила. Я обов’язково застосую її можливості у своїй практиці. Актуальним в умовах сьогодення це можливість онлайн і офлайн роботи платформи»;
«Вже користуюся електронними підручниками на платформі. Але отримала додаткову інформацію»;
«Щиро дякую за курс. Завдання на даній платформі легко сприймаються учнями, активують увагу, всі учні активно включені у навчальний процес. Дітям дуже подобається, і мені, як вчителю, теж».
Ознайомитися з детальною програмою курсу
Матеріали курсу відповідають Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800, зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1133).
Слухачі, які успішно пройшли навчання, гарантовано отримають сертифікат підвищення кваліфікації!

До зустрічі на навчанні, адже отримані навички, після його проходження, обов’язково допоможуть створити безпечне та ефективне цифрове середовище для Вашого класу!