Педагогічна  рада коледжу

12 січня ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж Східноукраїнського національного університету імені В. Даля» розпочав свою роботу у другому навчальному семестрі з засідання педагогічної ради, на якому було обговорено ряд важливих питань.

Завідувачі відділень Галина Македонська, Лариса Зозуля, Олена Байбара, Алла Євсюкова проаналізували стан успішності здобувачів освіти за 1-й семестр 2023-2024 н.р., звернули увагу на своєчасне створення та зміст навчальних курсів з дисциплін, якість проведення онлайн занять, особливості використання оновленої версії дистанційної платформи MOODLE у другому семестрі.

Методист коледжу Любов Солод проаналізувала науково-дослідницьку роботу викладачів і студентів, звернула увагу на більше залучення студентів до наукових досліджень, участі у науково-практичних конференціях, конкурсах, олімпіадах, підготовки публікацій у науково-практичних виданнях. Також проінформувала про стан проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів. Були розглянути звіти педагогів про результати самоосвіти та затверджені сертифікати підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Висицька надала звіт про роботу органів студентського самоврядування коледжу за 1-й семестр 2023-2024 н.р. та акцентувала увагу на сприяння ефективному функціонуванню студентського самоврядування в коледжі, всебічну допомогу здобувачам освіти щодо діяльності студентського самоврядування з метою самореалізації особистості студентів, формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, вдосконалення освітнього процесу, підвищення якості навчання, забезпечення виховання духовності та культури студентів.

В.о. директора коледжу Олена Воронцова проінформувала педагогічний колектив про склад приймальної та вибіркової комісій на 2024 рік.

Підводячи підсумки засідання педагогічної ради, керівник коледжу побажала колективу миру, здоров’я, натхнення, творчих успіхів в реалізації поставлених задач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *