Тренінг професійного розвитку «TEACHING SUCCESS» проходив з 15 вересня по 08 листопада 2023 року в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля, в якому прийняли участь в.о. директора Олена Воронцова і наші викладачі – Ганна Голубова і Олена Рябко. Тренінг було організовано деканом аграрного факультету Лілією Мартинець.
Перший модуль був присвячений роботі в командах, знайомству з новими методами та інструментами навчання тощо, а протягом останніх двох модулів учасники мали змогу використати на практиці свої знання з мистецтва викладання, самостійно напрацювати свої концепції викладання, «сходити у гості» до викладачів різних галузей і спеціальностей, знайти нестандартні рішення для подальшого розвитку, а головне – розробити свої творчі проекти та успішно їх захистити.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3.jpg)
Комунікація в колективі, надання зворотнього зв’язку є вкрай важливим чинником для розвитку команди, установи, що і було продемонстровано під час тренінгу. Сподіваємось, що цей досвід допоможе учасникам уникнути помилок в своїх закладах, використовувати якомога більше активних, інтерактивних методів у викладацькій діяльності.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/4.jpg)
На останньому занятті були презентовані «Концепції викладання», «гостьовий» досвід відвідування занять. Учасники вразили своєю креативністю та виваженістю. Ми бажаємо показати Концепції наших викладачів. В кожній вкладено серце і досвід, креатив і натхнення наших викладачів. Учасники тренінгу є вмотивованими, фаховими, талановитими, креативними, такими, які готові впроваджувати нові ідеї, заради зацікавленості здобувачів на заняттях, заради якості викладання!
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/kontseptsiya_Vorontsova1-725x1024.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/kontseptsiya_Golubova1-1024x725.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/kontseptsiya_Ryabko1-1024x551.jpg)
Наприкінці тренінгу учасникам вручено сертифікати.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/6.jpg)
Ми щиро дякуємо учасникам тренінгу за активність та креативність, а тренерці-фасилітаторці Лілії Мартинець за високий професіоналізм, відданість справі та натхнення.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/7.jpg)