Тренінг професійного розвитку «TEACHING SUCCESS»

Тренінг професійного розвитку «TEACHING SUCCESS» проходив з 15 вересня по 08 листопада 2023 року в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля, в якому прийняли участь в.о. директора Олена Воронцова і наші викладачі – Ганна Голубова і Олена Рябко.  Тренінг було організовано деканом аграрного факультету Лілією Мартинець.

Перший модуль  був присвячений роботі в командах, знайомству з новими методами та інструментами навчання тощо, а протягом останніх двох модулів учасники мали змогу використати на практиці свої знання з мистецтва викладання, самостійно напрацювати свої концепції викладання, «сходити у гості» до викладачів різних галузей і спеціальностей, знайти нестандартні рішення для подальшого розвитку, а головне – розробити свої творчі проекти та успішно їх захистити.

Комунікація в колективі, надання зворотнього зв’язку є вкрай важливим чинником для розвитку команди, установи, що і було продемонстровано під час тренінгу. Сподіваємось, що цей досвід допоможе учасникам уникнути помилок в своїх закладах, використовувати якомога більше активних, інтерактивних методів у викладацькій діяльності.

На останньому занятті були презентовані «Концепції викладання», «гостьовий» досвід відвідування занять. Учасники вразили своєю креативністю та виваженістю. Ми бажаємо показати Концепції наших викладачів. В кожній вкладено серце і досвід, креатив і натхнення наших викладачів. Учасники тренінгу є вмотивованими, фаховими, талановитими, креативними, такими, які готові впроваджувати нові ідеї, заради зацікавленості здобувачів на заняттях, заради якості викладання!

Концепція викладання Воронцової О.М.

Концепція викладання Голубової Г.С.

Концепція викладання Рябко О. В.

Наприкінці тренінгу учасникам вручено сертифікати.

Ми щиро дякуємо учасникам тренінгу за активність та креативність, а тренерці-фасилітаторці Лілії Мартинець за високий професіоналізм, відданість справі та натхнення.