Відкрите заняття на тему «Наукове органічне землеробство в XXI столітті» 

В рамках  тижня циклової комісії агрономічних дисциплін викладач Вервейко В.В. 21 листопада 2023 року провела відкрите заняття з дисципліни «Землеробство» на тему  «Наукове органічне землеробство в XXI столітті»  в групі А-31. Заняття було спрямовано на розширення знань здобувачів освіти про системи землеробства, їх  розвиток та сучасні системи, засвоєння видів систем землеробства, усвідомлення системи органічних заходів догляду за сільськогосподарськими культурами.

Викладач вміло пов’язала набуті знання з землеробства з іншими дисциплінами, спрямовувала студентів до активного засвоєння нових знань, розуміння особливостей формування систем землеробства та необхідності їх запровадження у сучасному землеробстві.

Заняття пройшло  цікаво, у формі бесіди та дискусії: органічне чи класичне землеробство. Здобувачі освіти зацікавлено переглянули відеоматеріали про групи систем землеробства, розповідь агронома  з захисту рослин Коршунової І.В.  про шкоду від пестицидів і гербіцидів, агронома ФСГ «Золотий Пармен» Сухаренко А.О.  про сучасний досвід господарства при вирощуванні с/г культур по органічній технології, активно розгадували кросворд на сільськогосподарську тему.

                                           Валентина Патутіна, голова циклової комісії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *