Акредитація та постакредитаційний моніторинг у фаховій передвищій освіті

Однією зі складових системи забезпечення якості освіти є зовнішній моніторинг освітньо-професійних програм. Саме це питання обговорювалось на онлайн-семінарі

«Акредитація та постакредитаційний моніторинг у фаховій передвищій освіті» 28 березня 2024 року, в якому взяла участь виконуючий обовязки  директора ВСП “Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім.В.Даля” Олена Воронцова.

Семінар проводила Державна служба якості освіти України, учасники – представники Державної служби якості освіти України та її територіальних органів у Полтавській, Сумській, Чернігівській та Луганській областях, директори/заступники директорів закладів освіти, які здійснюють підготовку здобувачів у фаховій передвищій освіті.

Були заслухані виступи на теми:

• “Проблемні питання акредитації та постакредитаційного моніторингу освітньо-професійних програм” Наталія ВІТРАНЮК, директорка департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України.
  •  “З досвіду проходження акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм” – Ірина БОЯРИНОВА, директорка Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка», кандидатка економічних наук, доценткаВікторія РИБАЛЬЧЕНКО, заступниця директора з навчальної роботи Комунального закладу «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради.

Учасники семінару обговорили виступи і визначили шляхи розв’язання проблемних питань акредитації та постакредитаційного моніторингу у фаховій передвищій освіті.