Чергове засідання Педагогічної ради

21 березня 2024 року відбулося планове засідання Педагогічної ради, на якому було обговорено ряд важливих питань.

Голова циклової комісії професійної економічної підготовки Вікторія Шаповалова поділилася досвідом роботи викладачів циклової комісії з питань застосування інноваційних технологій з практичного навчання здобувачів фахової передвищої освіти. Викладачі Теплицька О.Ю., Карась Г.М. презентували свою розробку з навчальної практики з дисципліни «Фінансовий облік», яка була надана для участі у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний Оскар – 2024».

Методист Любов Солод проінформувала про стан проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів. Були розглянути звіти педагогів про результати самоосвіти та затверджені сертифікати підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

В.о. директора коледжу Олена Воронцова проінформувала педагогічний колектив про стан фінансування стипендії, заробітної плати. Звернула увагу на підготовку до атестації педагогічних працівників, атестації та випуску здобувачів освіти, терміни проходження акредитації освітньо-професійних програм.

Відповідальний секретар відбіркової комісії Олена Баскакова звернула увагу присутніх на затверджений Порядок прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти у 2024 році, на активізацію профорієнтаційної роботи і запропонувала рекламний матеріал для профорієнтації в соціальних мережах.

Рибалка Н.Є , відповідальна за профорієнтаційну роботу, звернула увагу  кураторів груп студентів, які вступали до нас в 2022,2023 році потрібні бути в особових справах студентів  військово облікові документи. Ці документи треба подати секрктарям до 31 березня 2024 для тих хто їх не подав при вступі, інакше ці студенти будуть відраховані з коледжу.

Підводячи підсумки засідання, керівник коледжу побажала всім міцного здоров’я, миру, творчих успіхів у виконанні прийнятих педагогічною радою рішень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *