Допомагаємо нашим захисникам

Сьогодні, коли наша Батьківщина переживає важкі випробування і військові, ризикуючи власним життям та здоров’ям, захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, ми всі відчуваємо відповідальність перед нашою країною та військовими. Ми розуміємо, що майбутнє кожного з нас, перш за все, залежить від наших захисників і захисниць, і тому ми маємо підтримувати наших воїнів, аби кожен з них відчував тепло і любов, а головне – нашу вдячність за кожен новий день, за можливість вчитися і працювати, за вільне і щасливе майбутнє.

З 15 вересня по 5 жовтня у нашому коледжі проводилася благодійна акція – збір коштів для підтримки бійців Збройних Сил України, які захищають нашу Батьківщину у зоні бойових дій. У акції взяли участь викладачі, студенти та співробітники коледжу. Загалом було зібрано 33 тисячі гривень. За ці кошти була придбана портативна зарядна станція EcoFlow River 2 Pro і передана для аеророзвідки Третьої штурмової бригади.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції, хто допомагає та підтримує наших ЗАХИСНИКІВ! Віримо в Збройні Сили України! Разом переможемо!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *