День української писемності та мови

27 жовтня в День української писемності та мови викладачами мови та літератури Акуловою О.М. та Усовою Н.О. було проведено виховний захід, присвячений цій даті. У ньому взяли участь студенти 2 курсу, група АБ-21. Захід складався з двох частин. У першій викладачі та ведучі (Сатаріна Д.,  Кубрик О.,  Сошка З.) познайомили з історією свята, трагічними датами, видатними діячами України. У другій, практичній частині,  2 команди (“Українська мрія”, капітан Сатаріна Д., “Синьо-жовті вітрила, капітан Іваненко І.) боролися за перемогу. Студенти (Сошка З., Кубрик О., Сатаріна Д., Солоніна В., Медведєв М., Пестич Я., Габор С. Іваненко І.) декламували вірші, в основу яких було покладено творчі завдання. Родзинкою стала гумореска від студента Мирошніченко Д.

На заході  була присутня адміністрація коледжу, що допомагала  оцінювати роботу студентів. Перемогу виборола команда “Українська мрія”.

Також у цей день викладачі та студенти коледжу писали  Радіодиктант української єдності.

Дякуємо всім студентам за активну участь у святі!

Усі охочі  можуть переглянути відео за посиланням.