27 жовтня об 11 годині розпочався Радіодиктант національної єдності. Авторкою цьогорічного тексту стала письменниця Катерина Калитко, а читав його актор Олексій Гнатковський.
Радіодиктант об’єднав багатьох українців та українок з усіх областей, його писали навіть на фронті.
Викладачі і співробітники ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім. В. Даля» традиційно долучилися до флешмобу «Радіодиктант національної єдності – пишемо разом».
Текст диктанту буде опубліковано 30 жовтня на сайті «Українського радіо» та «Суспільного».
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-27_11-55-46-920-771x1024.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-27_11-55-46-523-1024x771.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-10-27_11-53-09-922-1024x768.jpg)