Семінар «Впровадження в освітній процес програмного забезпечення Tims»

04 вересня 2023 року викладач, куратор групи Б-33 Рябко Олена Василівна провела семінар для студентів групи  на тему «Впровадження в освітній процес програмного забезпечення Tims». Розповідь викладача Олени Рябко супроводжував доцільно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, що дозволило викладачу застосувати методи візуалізації,  пояснення, коментування та утримувати стійку увагу студентів протягом всього семінару. Окрім того, викладач постійно підтримував зворотній зв’язок з аудиторією, залучав здобувачів освіти до активної участі у семінарі, використовуючи для цього мотиваційні та стимулюючі технології навчання.

Викладач Рябко Олена Василівна показала високий рівень володіння новітніми технологіями та сучасними програмними забезпеченнями, що дозволило досягни поставленої мети семінару.