Засідання педагогічної ради

       30 серпня 2023 року ВСП « Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім. В. Даля» традиційно розпочав новий навчальний рік з чергового засідання педагогічної ради коледжу. Колективом було обговорено ряд важливих питань.

       Присутнім було повідомлено  план роботи педагогічної ради коледжу на 2023-2024 н.р., який  розглянули та затвердили.

       В.о. директора , Воронцова Олена , ознайомила  з підсумками діяльності навчального закладу в 2022-2023 н.р та перспективами розвитку на 2023-2024 н.р

        Висицька Світлана, заступник директора з навчально-виховної роботи, проаналізувала  виховну роботу коледжу за 2-й семестр 2022-2023 н.р. та висвітлила завдання на 2023-2024 н.р.

        На засіданні педагогічної ради виступили відповідальні секретарі приймальної та відбіркової комісії ( Рибалка Н. , Ситник О.). Вони  розповіли присутнім  про роботу  комісій у 2023 році.

        В.о.директора, Воронцова Олена, проінформувала колектив про організацію  освітнього процесу у 2023-2024 н.р. , ознайомила присутніх із  педагогічним навантаженням викладачів.

        Назарова Лідія , заступник директора з навчально-методичної роботи, ознайомила  з  ОПП та навчальними планами на 2023-2024 н.р., які були розглянуті та затверджені.

        Солод Любов, методист коледжу, проінформувала  колектив  про графік проходження курсів підвищення кваліфікації та атестацію педагогічних працівників.  Були розглянуті звіти викладачів та затверджені  сертифікати підвищення кваліфікації викладачів.

        В.о.директора, Воронцова Олена, побажала всім присутнім мирного неба, натхнення, плідної співпраці та реалізації поставлених цілей!

                              Олена АКУЛОВА,  секретар педагогічної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *