Відкрите заняття на тему «Ґрунти степової зони України»

24 листопада 2023 року викладач Байбара О.А. провела надзвичайно цікаве та насичене враженнями відкрите заняття з дисципліни «Ґрунтознавство» на тему «Ґрунти степової зони України» в групі С-36. Заняття було спрямоване на набуття здобувачами освіти знань щодо степової зони України, її ґрунтів, охорону і збереження ґрунтів та було  творчим, нетрадиційним за  формою викладання.

Використання гри – вікторини дозволило здобувачам освіти не лише засвоїти новий матеріал, але й зробити це в захоплюючій інтерактивній формі. На початку заняття викладач поділила студентську групу на дві команди та провела розминку, налаштувавши здобувачів освіти на командну роботу, активізувала набуті раніше знання. Систематизація лекції, продумані слайди та ілюстрації, а також відповідні відеоматеріали створювали певну логічність та допомагали в глибокому розумінні теми. Після кожного відео викладач опитувала  здобувачів освіти, розвиваючи у них кмітливість та уважність. Відмінною ініціативою було використання музичних пауз, які надавали здобувачам освіти додаткові знання під час заняття. Викладач  емоційно висловлювала радість від кожної вдалої відповіді здобувачів освіти та співпереживала за помилкову відповідь.

За підсумками гри перемогла перша команда, набравши 30.5 балів. Капітан команди – Лякішев Іларіон. Друга команда набрала 24.5 бали. Капітан команди – Тютюнник Ксенія.

Під час проведення заняття було виявлено вдалий виховний підхід, орієнтований на виховання патріотичних цінностей у студентської молоді.

Валентина Патутіна, голова циклової комісії