У нашому навчальному закладі серед здобувачів освіти І-ІІІ курсів відбулися онлайн-змагання з ЗФП (загальної фізичної підготовки). Згинання та розгинання рук в упорі лежачи – це була вправа для хлопців, присідання – для дівчат. Переможцем серед хлопців став Хромов Олександр, студент групи А-31, а серед дівчат Сатаріна Даріна, студентка групи АБ-21. Вітаємо переможців та всіх учасників, які рухаються та розвиваються, хочуть бути кращими та сильнішими! Бажаємо міцного здоров’я та подальших перемог!
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/gramota1.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/gramota2.jpg)