У Донбаському аграрному фаховому коледжі успішно відбувся «День гостинності» у форматі онлайн

27 квітня 2024 року в нашому коледжі відбувся «День гостинності» – захід, який дав можливість ознайомитись з усіма перевагами отримання освіти саме в нашому навчальному закладі. Захід було організовано з метою надати вичерпну інформацію щодо правил прийому до коледжу в 2024 році та сприяти більш усвідомленому вибору напрямку навчання.

Учасники мали можливість зазирнути у світ нашого коледжу, побачити переваги та можливості, які надаються для здобуття якісної освіти. Онлайн-формат не став перешкодою для взаємодії та активного обміну інформацією. Майбутні вступники ознайомились з різноманіттям спеціальностей, за якими проводиться підготовка фахівців у нашому коледжі.

Олена Воронцова, виконувач обов’язків директора коледжу, разом із відповідальними секретарями приймальної комісії Оленою Баскаковою і Наталією Іваненко, розповіли про правила прийому до коледжу у 2024 році. Завідуючі відділень Лариса Зозуля і Галина Македонська, Олена Байбара і Алла Євсюкова не лише представили спеціальності, але й розповіли про перспективи навчання та майбутню професійну діяльність, яку можуть обрати студенти після завершення навчання.

Учасники могли вільно задавати питання адміністрації коледжу та отримати докладні відповіді. Така інтерактивність сприяла більшому розумінню того, що пропонує наш коледж, і допомогла майбутнім вступникам відчути себе частиною нашої освітньої спільноти, навіть у дистанційному форматі.

Ми вдячні всім, хто приєднався до нас у цей день, і сподіваємось, що він став корисним і інформативним для майбутніх студентів. Запрошуємо вас слідкувати за оновленнями на нашому сайті та приєднуватись до нашої спільноти. Ваша освіта – наш пріоритет, і ми з нетерпінням чекаємо на нових студентів у 2024 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *