27 квітня 2024 року в нашому коледжі відбувся «День гостинності» – захід, який дав можливість ознайомитись з усіма перевагами отримання освіти саме в нашому навчальному закладі. Захід було організовано з метою надати вичерпну інформацію щодо правил прийому до коледжу в 2024 році та сприяти більш усвідомленому вибору напрямку навчання.
Учасники мали можливість зазирнути у світ нашого коледжу, побачити переваги та можливості, які надаються для здобуття якісної освіти. Онлайн-формат не став перешкодою для взаємодії та активного обміну інформацією. Майбутні вступники ознайомились з різноманіттям спеціальностей, за якими проводиться підготовка фахівців у нашому коледжі.
Олена Воронцова, виконувач обов’язків директора коледжу, разом із відповідальними секретарями приймальної комісії Оленою Баскаковою і Наталією Іваненко, розповіли про правила прийому до коледжу у 2024 році. Завідуючі відділень Лариса Зозуля і Галина Македонська, Олена Байбара і Алла Євсюкова не лише представили спеціальності, але й розповіли про перспективи навчання та майбутню професійну діяльність, яку можуть обрати студенти після завершення навчання.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-5.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-2.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-2.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-2.jpg)
Учасники могли вільно задавати питання адміністрації коледжу та отримати докладні відповіді. Така інтерактивність сприяла більшому розумінню того, що пропонує наш коледж, і допомогла майбутнім вступникам відчути себе частиною нашої освітньої спільноти, навіть у дистанційному форматі.
Ми вдячні всім, хто приєднався до нас у цей день, і сподіваємось, що він став корисним і інформативним для майбутніх студентів. Запрошуємо вас слідкувати за оновленнями на нашому сайті та приєднуватись до нашої спільноти. Ваша освіта – наш пріоритет, і ми з нетерпінням чекаємо на нових студентів у 2024 році.
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/7.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/8.jpg)
![](http://dafk.snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/9.jpg)